اصول و فنون مذاکره
دستور العمل هایی ضمن جلسه مشاوره آفرینش ایده ها
دی ۱۱, ۱۳۹۵
ترمینولوژی حقوق
دعوی رفع ممانعت از حق | دعوی عمومی | دعوی مجهول | تجزیه دعوی | دین حال
دی ۱۲, ۱۳۹۵
نمایش همه

دستور العمل هایی پس از جلسه مشاوره آفرینش ایده ها

اصول و فنون مذاکره

اصول و فنون مذاکره

مید بخش ترین ایده ها را علامت گذاری کنید. پس از ایجاد ایده های تازه، ضابطه عدم انتقاد را سست کنید تا امید بخش ترین ایده ها غربال و انتخاب شوند. هنوز در مرحله تصمیم گیری نیستید. فقط ایده هایی را که ارزش توسعه بیشتری دارند بر می‌گزینید. ایده هایی را که اعضای گروه بهترین می شمارند علامت بگذارید.

برای ایده های امید بخش راه های بهبود بیاندیشید. یکی از ایده های امید بخش را برگزینید و راه هایی را که می تواند آن ایده را جالب تر و بهتر و عملی تر کرد پیدا کنید و افزون برآن طریق اجرایی آن را هم بیاندیشید. وظیفه شما در این مرحله این است که ایده  را تاجایی که می‌توانید جالب تر و جذاب تر سازید. هنگام انتقاد سازنده از این ایده ها می توانید بحث را با این مقدمه آغاز کنید که «بهترین وجهی از این ایده را که من دوست دارم این است که … آیا بهترین این نخواهد بود که … ؟

برای ارزیابی ایده ها وقت معینی تعیین کنید و سپس تصمیم بگیرید. پیش از اینکه جلسه را ختم کنید فهرستی از ایده های مطرح شده در جلسه بصورت انتخابی و بهبود یافته تهیه کنید و زمانی را تعیین کنید که طی آن تصمیم بگیرید کدام یک از این ایده ها می تواند مذاکرات را پیش ببرد و چگونه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

پرسش و پاسخ حقوقی - گروه میزان

خدمات گروه طلوع (tmrg)

انجام تمامی امور حقوقی شرکت ها و کسب و کارها

خدمات گروه کلید (ksykg)

اپلیکیشن میزانپ - جستجوی مکانی دفاتر حقوقی

کتاب همانند یک پرنس و پرنسس باشیم!