جذبه راز تاثیرگذاری و نفوذ
حس همدلی داشتن با دیگران
اکتبر 11, 2016
جذبه راز تاثیرگذاری و نفوذ
نقش اجرای کلام و نحوه بیان در جذب دیگران
اکتبر 11, 2016
نمایش همه

احترام گذاشتن به دیگران و نقش آن در ایجاد جذبه

جذبه راز تاثیرگذاری و نفوذ

جذبه راز تاثیرگذاری و نفوذ

جذبه ی بلندمدت، کلاً به معنای بها دادن به انسانهاست. احترام گذاشتن به دیگران باعث جذبه ی بیشتر و تاثیرگذاری می شود. احترام گذاشتن مسری است. قبل از این که متوجه شوید احترام به همه منتقل می شود. وقتی میان دو نفر یا یک گروه احترام برقرار باشد، افراد اعتماد بیشتری به هم خواهند داشت، احساساتشان را راحت تر بیان می کنند و بهتر می توانند روی اهداف تمرکز کنند. یاد بگیرید به دیگران احترام بگذارید. هرچه بیشتر احترام بگذارید، تاثیر گذارتر خواهید بود. احترام فوری به وجود نمی آید، گاهی به زمان نیاز دارد. برای داشتن جذبه باید احترام بگذارید و مورد احترام واقع شوید. به همین راحتی.

چنانچه متوجه شدید مردم، شما، پیام یا محصولتان را نمی پذیرند باید به دنبال نشانه هایی از عدم احترام باشید. بدون احترام، تاثیر پذیری وجود ندارد و بدین ترتیب جذبه هم نخواهد بود. از زحمات دیگران قدردانی کنید. مردم همیشه درباره ی دو چیز می خواهند صحبت کنند: خودشان و یا مشکلاتشان. وقتی به درد دل مردم گوش دهید احساس خواهند کرد با آنها همدردی می کنید، درکشان می کنید و احترام می گذارید. این نوع واکنش ها از شما فردی می سازد که در سایرین حس خوبی نسبت به خودشان ایجاد می کند؛ و به راهی منتهی می شود که احترام شما نزد آنجا بیشتر می شود و خود را نیز مورد احترام می بینند.

احترام به سادگی همان رفتارهایی که مادرتان به شما آموخته می تواند باشد. این رفتارها در تمام رابطه ها، در محیط کار و در توانایی برای داشتن جذبه ضروری است.

کاربرد

احترام باید متقابل باشد. احترام بگذارید، تا مورد احترام قرار بگیرید. در این جا چند نکته را که در تعامل با افراد می توانید رعایت کنید، ذکر می کنیم:

  • صداقت داشته باشید.
  • قابل اعتماد باشید.
  • ثبات داشته باشید.
  • رفتارهای خوب را دائماً تمرین کنید.
  • قدردان دیگران باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرسش و پاسخ حقوقی - گروه میزان

خدمات گروه طلوع (tmrg)

انجام تمامی امور حقوقی شرکت ها و کسب و کارها

خدمات گروه کلید (ksykg)

اپلیکیشن میزانپ - جستجوی مکانی دفاتر حقوقی

کتاب همانند یک پرنس و پرنسس باشیم!