سوال در مورد قانون اجبار حضور در مدرسه

0
0

با سلام، آیا قانون تصویب شده ای داریم که مانع از غیب طولانی مدت دانش آموزان سال دوازدهم(با رضایت و هماهنگی مدرسه حتی) در طول سال تحصیلی به علت مطالعه جهت کنکور بشود یا خیر؟

  • امیرحسین 5 ماه قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 ماه قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

با سلام؛ بله طبق آیین نامه در صورتی که بنا به تشخیص مدیر مدرسه غیبت غیرموجه تشخیص داده شود به استناد ماده 76 آیین نامه تذکر کتبی یا شفاهی و یا اخطار و یا انتقال با هماهنگی شورای مدرسه و اداره آموزش و پرورش از جمله تنبیهات ممکن است. هماهنگی با مدیر مدرسه برای غیبت غیرموجه تخلف محسوب می شود و می توان از طریق اداره آموزش و پرورش موضوع را پیگیری نمود.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید با پر کردن فیلد های زیر یا به عنوان مهمان ارسال کنید.
نام*
ایمیل*
وب سایت

پرسش و پاسخ حقوقی - گروه میزان

خدمات گروه طلوع (tmrg)

انجام تمامی امور حقوقی شرکت ها و کسب و کارها

خدمات گروه کلید (ksykg)

اپلیکیشن میزانپ - جستجوی مکانی دفاتر حقوقی

کتاب همانند یک پرنس و پرنسس باشیم!