سوال در مورد گواهی پزشکی قانونی

0
0

باسلام واحترام؛ بدلیل عدم تمکین همسرم دادخواست تمکین دادم. همسرم در دادگاه خانواده ادعا کرد که بنده تعادل روانی ندارم و قاضی نامه داد و در نامه به پزشکی قانونی نوشت درمعیت هم سلامت روانی هردو نفر بررسی شود.
نامه پزشکی قانونی را تحویل همسرم دادند و معیتی در کار نبود. و پزشکی قانونی هم دستور قاضی را رعایت نکرد. بنده در هیچ دادگاهی محکوم به ضرب و شتم خانمم نشده ام و روانپزشک نوشته که طبق بررسی و استعلام زوج چندین بار همسرش را مورد ضرب و شتم قرارداده است. همسرم فقط گواهی پزشکی قانونی چندسال پیش را دارد که شکایتی نشده و حکمی صادر نشده است و فقط سال قبل در شورای حل اختلاف مطرح کرد که بعد رضایت داد. من ۱۰روز پیش عمل جراحی سینوس کرده بودم و در بیمارستان بدلیل درد چند عدد آمپول متادون به دستور پزشک به من تزریق شده بود و به روانپزشک گفتم ولی باز تاکید کرد که تست اعتیاد نوشتم و امروز حتما برو آزمایش. آزمایش طبیعتاً متادون را نشان داد چون طولانی اثر است. روانپزشک هردوی مارا به کلینیک روان سنجی معرفی کرد من رفتم و تست اول را دادم و تست دوم مانده بود و جوابی به پزشکی قانونی ارسال نشده بود ولی روانپزشک پزشکی قانونی بدون جواب روان سنجی نوشته بود ایشان شخصیت مرزی و ضداجتماعی دارد. از کجا نوشته معلوم نیست. همچنین خانمم اصلا به تست روان سنجی نرفته و گزارش ایشان در پرونده دادگاه الان موجود نیست و قاضی هم توجهی به این مورد نکرده!
و بدلیل همین موارد قاضی هم بدون ابلاغ نظریه پزشک قانونی به من فوری رای صادر کرد و شکایت تمکین من را رد کرد. اعتراض به نظر پزشکی قانونی و همچنین نظر قاضی هم میکنم میگوید به دادگاه تجدید نظر برو به من ربطی ندارد. درکدامیک از موارد فوق تخلف انجام یافته؟ میتوانم از طریق دادسری روی روانپزشک شکایت کنم؟یا حراست دادگستری بهتر است؟یا معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی؟
چون روانپزشک کاملاً و تابلو برضد من نوشته نظرش را، به چه دلیلی نمیدانم. رئیس پزشکی قانونی هم درخواست شکایت دادم، اصلا درخواستم را نگرفت گفت برو دادگاه تجدید نظر! مگر میشود بخاطر یک روانپزشک زندگی من و بچه ۹ساله ام از هم بپاشد؟خانمم طبق آن گزارش درخواست لغو حضانت فرزند هم داده هنوز رای به تجدید نظر نرفته! اگر آن گزارش به اداره من برسد چه میشود؟ ببخشید طولانی شد. استدعا دارم کامل به همه موارد پاسخ دهید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

با سلام؛ در هر صورت در صورت خوف بدنی و یا آبرویی معقول زوجه می تواند در همان موارد از تمکین خودداری کند و در موارد می توانید برای پیگیری موضوع شکایت خود را نزد رئیس کل دادگستری استان نیز مطرح نمایید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید با پر کردن فیلد های زیر یا به عنوان مهمان ارسال کنید.
نام*
ایمیل*
وب سایت

پرسش و پاسخ حقوقی - گروه میزان

خدمات گروه طلوع (tmrg)

انجام تمامی امور حقوقی شرکت ها و کسب و کارها

خدمات گروه کلید (ksykg)

اپلیکیشن میزانپ - جستجوی مکانی دفاتر حقوقی

کتاب همانند یک پرنس و پرنسس باشیم!