سوال در مورد مطالبه طلب

0
0

سلام و خسته نباشید؛ من مبلغ 15میلیون تومان را به شخصی که با فریب به من نزدیک شد و به بهانه ازدواج دو سال از من سوء استفاده کرد، طی چند بار واریز کارت به کارت قرض دادم و همین طور یک ربع سکه و نیم سکه به عنوان پیش خرید زمینی که با برادرش شریک بود و ارث رسیده بود، از من گرفت. حالا که همه چی مشخص شده، کل راه های ارتباطی رو بسته و کلا دیگر خبری نیست ازش و فقط آخرین پیامی که داد این بود که هر کاری میخواهید بکنید. من بدهکار نیستم.
اگر من رسید پول هایی که پرداخت کردم رو از بانک بگیرم و طلب کنم این مبلغ رو، دادخواست من تایید میشه؟ برای سکه ها هم فقط میتونم شاهد ببرم. هیچ رسیدی ندارم و اگر تایید بشه، میتونم تامین خواسته بدم و ماشینش رو توقیف کنم؟و یک سوال دیگه هم داشتم ما یکسال عقد موقت بودیم ولی مدرکی کتبی دستم ندارم من اگه واسه اثبات زوجیت اقدام کنم و دادخواست بدهم آیا راهی هست که بتونم ثابت کنم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • بهاره 8 ماه قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 8 ماه قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

با سلام؛ بله توصیه می شود علیه ایشان در دادگاه محل اقامت ایشان اقامه دعوا نمایید و با ارائه شاهد و مدارک و مستندات دیگر مثل رسید بانکی پرداخت می توانید ادعای خود را اثبات نمایید توصیه می شود برای اثبات ادعای خود نزد دادگاه اظهار کنید که این مبالغ به اشتباه به حساب ایشان واریز شده است و قصد واریز به حساب ایشان نداشته اید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید با پر کردن فیلد های زیر یا به عنوان مهمان ارسال کنید.
نام*
ایمیل*
وب سایت

پرسش و پاسخ حقوقی - گروه میزان

خدمات گروه طلوع (tmrg)

انجام تمامی امور حقوقی شرکت ها و کسب و کارها

خدمات گروه کلید (ksykg)

اپلیکیشن میزانپ - جستجوی مکانی دفاتر حقوقی

کتاب همانند یک پرنس و پرنسس باشیم!