سوال در مورد تغییر تابعیت

0
0

سلام من متولد 1368  تهران از پدر و مادر افغان می باشم. آیا امکان تغییر تابعیت برای من است؟ اگر هست ممنون میشم راهنمایی کنید. باتشکر

0
0

با سلام؛ برای این کار درخواست خود را به اداره تابعیت وزارت امور خارجه در تهران و یا دفاتر امور اتباع و مهاجرین خارجی در مرکز استان محل اقامت ارائه دهید تا در صورت داشتن شرایط نسبت به اعطای تابعیت اقدام شود. شرایط در ماده 979 قانون مدنی آمده است.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
ارسال پست توسط میهمان یا
نام*
ایمیل*
وب سایت

پرسش و پاسخ حقوقی - گروه میزان

خدمات گروه طلوع (tmrg)

انجام تمامی امور حقوقی شرکت ها و کسب و کارها

خدمات گروه کلید (ksykg)

اپلیکیشن میزانپ - جستجوی مکانی دفاتر حقوقی

کتاب همانند یک پرنس و پرنسس باشیم!