سوال در مورد تحويل مبيع قبل از تنظيم سند

0
0

آيا تحويل مبيع قبل از تنظيم سند رسمي به نام خريدار و احراز مالكيت خريدار براساس قرارداد تنظيمي قابل استماع در مراجع قضايي مي باشد يا خير؟ در صورت پاسخ منفي مستند قانوني چيست؟

0
0

مستند به ماده 22 قانون ثبت این مورد غیرقابل استماع است، مگر اینکه قبلا ًحکم راجع به الزام به تنظیم رسمی صادر شده باشد.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
ارسال پست توسط میهمان یا
نام*
ایمیل*
وب سایت

پرسش و پاسخ حقوقی - گروه میزان

خدمات گروه طلوع (tmrg)

انجام تمامی امور حقوقی شرکت ها و کسب و کارها

خدمات گروه کلید (ksykg)

اپلیکیشن میزانپ - جستجوی مکانی دفاتر حقوقی

کتاب همانند یک پرنس و پرنسس باشیم!