درخواست مشاوره حقوق بیمه | مشاوره حقوقی بیمه | وکیل بیمه‌

امروزه، بیمه ماهیتی ضروری دارد. بیمه مامنی است که افراد با بهره گیری از آن در موقعیتهای خاص، اوضاع امنیتی و مالی خود را سر و سامان می دهند. ضوابط رابطه بین بیمه گران و بیمه گذاران و حامی منافع ایشان و سایر اشخاص ذینفع را حقوق بیمه می نامند. رابطه حقوقی میان بیمه گذاران و بیمه گران با انعقاد قرارداد بیمه ای ایجاد می شود و به این دلیل ماده اول قانون بیمه در مورد عقد می باشد یعنى پیمانى که  رابطه میان عاقدان (بیمه‌گر و بیمه‌گذار) را ایجاد می کند. بیمه اصولاً قراردادی است که بین سازمان بیمه ای و افراد جامعه منعقد می گردد. هرگونه توافقی در این زمینه لازم الاجراست.

چرا فعالیت ما در زمینه مشاوره حقوق بیمه با عملکرد دیگران متفاوت است ؟!

 • ما  از هر شرکت، سازمان و یا موسسه بیمه ای مستقل هستیم!
 • کارشناسان بیمه ما، دارای پروانه تخصصی کارشناس رسمی دادگستری می باشند.
 • کارشناسان ما از هیچ تلاشی جهت ارائه خدمت به مردم عزیز کشورمان اعم از بیمه گذاران، بیمه شدگان و اشخاص ذینفع و تحقق حقوق قانونی ایشان دریغ نمی کنند.
 • گروه ما اعم از کارمند، کارشناس، مشاور، داور، نماینده فروش، کارگزار و … کاملاً مستقل از شرکت های بیمه ای بوده و خدمتی به آنها ارائه نمی نمایند.

در موارد ذیل سریعاً از کارشناسان ما مشاوره حقوق بیمه بگیرید:

حقوق بیمه

 1. زمانی که بیمارستان های خصوصی از پرداخت هزینه های پزشکی به مصدوم در حین تصادفات رانندگی توسط شرکت های بیمه خودداری می کنند.
 2. زمانی که عبارت “عمدی بودن” در گزارش سازمان آتش نشانی قید گردیده و شرکت بیمه با استناد به آن خسارتی پرداخت نمی کند.
 3. در مورد ایجاد اختلاف با شرکت بیمه و نیاز به کارشناس یا داور مجرب.
 4. در موارد عدم پرداخت خسارت توسط شرکت بیمه بدلیل سهل انگاری نماینده، کارگزار یا بازاریاب خود.
 5. در موارد عدم رسیدگی به پرونده خسارت توسط شرکت بیمه با استناد به مرور زمان (بیش از ۲ سال از تاریخ حادثه).
 6. در موارد متواری شدن مقصر حادثه، نداشتن بیمه نامه و گواهینامه مقصر در تصادفات رانندگی.
 7. بعد از اینکه خسارت را به شرکت بیمه اعلام نموده، اما هنوز در هیچ جلسه ای حاضر نشده، سندی را تایید نکرده و هیچ گزارش یا لیستی را به شرکت بیمه ارسال نکرده اید.
 8. قبل از اینکه نزد مقامات ذیصلاح قضایی یا نهادهای نظارتی شکایتی علیه شرکت بیمه مطرح کرده باشید (جهت انجام داوری و دریافت سریعتر خسارت).

امید است که مطالب بالا مورد توجه کسانی که با مسائل و مشاوره های حقوقی درگیر هستند، از جمله: وکلا، قضات، دانشجویان رشته حقوق و عموم مردم قرار گیرد.


جهت دریافت مشاوره حقوقی از طریق فرم ارائه شده در زیر اقدام بفرمایید. لطفا در صورت نیاز اطلاعات تکمیلی را هم ارسال بفرمایید. مشاوران ما بعد از دریافت اطلاعات در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

جهت مشاوره تلفنی  یا حضوری با گروه میزان تماس بگیرید.

مبلغ مشاوره به مدت یک ساعت: ۵۰۰ هزار تومان
مبلغ مشاوره به مدت نیم ساعت: ۲۵۰ هزار تومان

لازم به ذکر است تمامی مشاوران ما، وکلای مجرب و پایه یک دادگستری بوده و در صورت لزوم، آمادگی لازم جهت پذیرش وکالت در پرونده شما را در مراجع قضایی دارا بوده و در کمترین زمان ممکن به نیازهای حقوقی و درخواستهای شما به صورت مستدل و قانونمند پاسخ می دهند.همراهان گرامی در ادامه تعدادی از مطالب مرتبط و کاربردی در حیطه مشاوره حقوقی بیمه ارائه شده است. بررسی این مطالب برای شما مفید می باشد.


پرسش و پاسخ حقوقی - گروه میزان

خدمات گروه طلوع (tmrg)

انجام تمامی امور حقوقی شرکت ها و کسب و کارها

خدمات گروه کلید (ksykg)

اپلیکیشن میزانپ - جستجوی مکانی دفاتر حقوقی

کتاب همانند یک پرنس و پرنسس باشیم!