درخواست مشاوره حقوق بشر | مشاوره حقوق بشر | وکیل حقوق بشر

حقوق ذاتی و فطری تمام انسان ها، صرف نظر از نژاد، رنگ، جنسیت، زبان، دین، عقاید سیاسی یا عقاید دیگر، خاستگاه ملی یا اجتماعی، دارایی، موقعیت خانوادگی و غیره حقوق بشر نام دارد. حقوق بشر  من جمله حقوق مدنی و سیاسی، همچون حق زندگی کردن، مساوات در برابر قانون و آزادی بیان، حقوق اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی  همچون حق کار کردن، امنیت اجتماعی و آموزش، یا حقوق دسته جمعی همچون حقوق توسعه و حق تعیین سرنوشت، تماماً لاینفک، مرتبط با هم و لازم و ملزوم یکدیگرند. ارتقای یک حق، باعث تسهیل در ارتقای حقوق دیگر می شود.

وب سایت گروه میزان در اختیار شما عزیزان قرار دارد. تمام کارهای فرد مقاضی من جمله: پر کردن فرم‌ها، طرح موضوع در دادگاه های بین المللی حقوق بشر و شرکت در جلسات رسیدگی یا داوری به عنوان نماینده حقوقی توسط کارمندان این گروه انجام می گیرد.

حقوق بشر

خدمات مشاوره ای تخصصی ما در شاخه حقوق بشر

  • خدمات مهاجرت و پناهندگی
  • کمک به افراد دارای تجربه تبعیض
  • مشاوره به کودکان و نوجوانان، گروه‌های خیریه و افراد کم درآمد طرف دعوا در دادگاه‌های حقوقی غیر از دادگاه خانواده. این خدمات عبارتنداز: ارائه اطلاعات، مشاوره از طریق وکلای داوطلب، پر کردن فرم‌های حقوقی و در برخی موارد انجام وکالت.
  • خدمات این گروه به کودکانی که در مدرسه با مشکل مواجهند و کودکان دارای بیماری های خاص نیز ارائه می شود. این خدمات عبارتنداز: وکالت در دادگاه، ارائه مشاوره تلفنی در خصوص اطلاعات و فرم‌های حقوقی، ارجاع به دیگر نهاد حقوقی، ارایه اطلاعات آنلاین.

امید است این مطالب در کانون توجه افراد درگیر با مسائل حقوقی من جمله وکلا، قضات، دانشجویان حقوق و عامه مردم قرار گیرد.


جهت دریافت مشاوره حقوقی از طریق فرم ارائه شده در زیر اقدام بفرمایید. لطفا در صورت نیاز اطلاعات تکمیلی را هم ارسال بفرمایید. مشاوران ما بعد از دریافت اطلاعات در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

جهت مشاوره تلفنی  یا حضوری با گروه میزان تماس بگیرید.

مبلغ مشاوره به مدت یک ساعت: ۵۰۰ هزار تومان
مبلغ مشاوره به مدت نیم ساعت: ۲۵۰ هزار تومان

لازم به ذکر است تمامی مشاوران ما، وکلای مجرب و پایه یک دادگستری بوده و در صورت لزوم، آمادگی لازم جهت پذیرش وکالت در پرونده شما را در مراجع قضایی دارا بوده و در کمترین زمان ممکن به نیازهای حقوقی و درخواستهای شما به صورت مستدل و قانونمند پاسخ می دهند.همراهان گرامی در ادامه تعدادی از مطالب مرتبط و کاربردی در حیطه مشاوره حقوقی بشر ارائه شده است. بررسی این مطالب برای شما مفید می باشد.


پرسش و پاسخ حقوقی - گروه میزان

خدمات گروه طلوع (tmrg)

انجام تمامی امور حقوقی شرکت ها و کسب و کارها

خدمات گروه کلید (ksykg)

اپلیکیشن میزانپ - جستجوی مکانی دفاتر حقوقی

کتاب همانند یک پرنس و پرنسس باشیم!