جذبه راز تاثیرگذاری و نفوذ
ندای درون چیست؟
آگوست 16, 2016
جذبه راز تاثیرگذاری و نفوذ
شرافت داشتن و نقش آن در ایجاد جذبه
آگوست 16, 2016
نمایش همه

هدف داشتن در زندگی

جذبه راز تاثیرگذاری و نفوذ

جذبه راز تاثیرگذاری و نفوذ

بسیاری از مردم احساس را با هدف اشتباه می‏گیرند. احساسات و عواطف شما دائماً تغییر می‎کنند ولی آنها هدف شما نیستند. وقتی هدف واقعی دارید نه تنها افراد بیشتری را به طرف خود جذب می کنید و تاثیر گذار خواهید بود. بلکه هدف شما باعث ترغیب و تحریک آنها هم می شود. هدف باعث بروز و آشکار شدن جذبه می شود. اگر خود شما جهتی در زندگی نداشته باشید، رهبری کردن و تاثیرگذاشتن بر روی دیگران خیلی مشکل است. وقتی هدفتان مشخص شد زندگی آسانتر و جالب‏تر می شود. هر روز صبح با انگیزه بیدار می شوید و برای رسیدن به آن اشتیاق دارید. هدف خود را بزرگ تعیین کنید تا باعث ایجاد هیجان و انگیزه در شما شود. اگر زود به هدف تان نرسیدید، نا امید نشوید.

شاید همه ی روز بهانه بیاورید که چرا نمی توانید به هدف خود دست یابید، اما سعادت و موفقیت تنها زمانی نصیبتان می شود که هدف واقعی خود را بشناسید و آن را دنبال کنید. باید تصمیم بگیرید در بازی بمانید، از پیروزی ها لذت ببرید و شکست ها را قبول کنید. شما مسئول زندگی خود هستید. چگونگی زندگی شما فقط به تصمیم و اراده ی شما بستگی دارد. تاثیرگذاری واقعی و جذبه زمانی به وجود می آید که هدف و عشق خود را بیابیم و دیگران برق آن را در چشمانمان ببینند. وقتی جذبه به دست آورید سایرین به طرف شما جذب می شوند و می خواهند همانند شما باشند. پس بهتر است هدفتان را تعیین کنید.

کلید جذبه

وقتی هدف خود را تعیین کردید ممکن است با موانعی برخورد کنید. دنیا شما را آزمایش خواهد کرد تا ببینید آیا با تمام وجود به هدفتان اشتیاق دارید یا نه. رمز موفقیت این است که هر مشکل یا چالشی را به منزله ی پله ای برای نزدیکتر شدن به هدفتان در نظر بگیرید. آیا این چالش ها از شما فرد بهتری می سازد یا بدتر؟ روبه رو شدن با موقعیت های سخت می تواند یا باعث رسیدن به هدفتان شود؟ یا باعث عذاب فکر و روحتان؟

امروزه وقتی با چالشی روبه رو شدید با خوش بینی با آن برخورد کنید و از خود بپرسید: چه چیزی باید یاد بگیرم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرسش و پاسخ حقوقی - گروه میزان

خدمات گروه طلوع (tmrg)

انجام تمامی امور حقوقی شرکت ها و کسب و کارها

خدمات گروه کلید (ksykg)

اپلیکیشن میزانپ - جستجوی مکانی دفاتر حقوقی

کتاب همانند یک پرنس و پرنسس باشیم!