جذبه راز تاثیرگذاری و نفوذ
قدرت مثبت و رابطه آن در ایجاد جذبه
جولای 9, 2016
مبانی حقوق بشر
تحولات اجتماعی در انگلستان
جولای 9, 2016
نمایش همه

انرژی و تعادل (سرزندگی و تندرستی)

جذبه راز تاثیرگذاری و نفوذ

جذبه راز تاثیرگذاری و نفوذ

هنگامی که در مجاورت فردی با جذبه قرار می ‏گیرید، انرژی ساطع شده از وی را احساس می‏ کنید و حتی این انرژی به شما هم منتقل می‏ شود. بسیاری افراد نیز با انرژی کم خود افرادی را که می‏ خواهند تحت تاثیر قرار دهند را پس می ‏زنند. احتمالاً چنین فردی را می ‏شناسید. حتی اگر با چنین فردی صحبت نکنید، می ‏توانید احساس کنید انرژی شما را تحلیل می‏ برد. باید برای سلامت خود وقت اختصاص دهید. مردم شما را با ظاهرتان و احساسی که در آن ها ایجاد می کنید، قضاوت می‏ کنند. از این رو باید مراقب وزن، ورزش، تغذیه و خواب خود باشید. همه ی ما مشغولیت های زیادی داریم و وقت گذاشتن برای همه ی آن ها سخت است. اما برای موفقیت، تاثیرگذاری و برخورداری از جذبه توجه به همه این موارد ضروری است. شما باید در بدو ورود به هر مکانی جلب توجه کنید. انرژی شما به همه منتقل می شود.

اگر می‏ خواهید انرژی بیشتر و تمرکز بیشتری داشته باشید باید زندگی خود را متعادل کنید. برای این منظور باید روی شش حوزه کار کنید که بعضی از آنها به زمان بیشتری نیاز دارند:

مالی: اگر نتوانید امور مالی خود را اداره کنید از پس اداره‏ ی امور اساسی خود نیز برنخواهید آمد. اگر از مسائل مالی خود غافل شوید، به طور حتم دچار عدم تعادل خواهید شد.

جسمی: اگر حالتان خوب نباشد، حتی نمی ‏توانید درباره ‏ی بهبود سایر جنبه های زندگی فکر کنید. نداشتن تندرستی، انرژی کافی شما برای برقرار کردن تعادل و برخورداری از جذبه را کاهش می دهد.

عاطفی: ما انسان ها موجوداتی عاطفی هستیم. نباید اجازه دهید احساساتی نظیر عصبانیت، انزجار، تنفر، ناکامی و افسردگی بر زندگی شما حاکم شود. باید این احساسات را کنترل کنید.

فکری: پیشرفت شخصی باعث هیجان و انگیزه می شود و شما را به سمت هدف به حرکت در می آورد. وقتی مدام درحال یادگیری و پیشرفت باشیم در بهترین شرایط خود قرار خواهیم گرفت. باید هر روز برای بهترشدن تلاش کنیم.

معنوی: باید خودتان، این که چه کسی هستید و هدفتان هماهنگ باشید. ما انسان ها دارای بعدی معنوی هستیم. هریک از ما معنویت را به گونه ای تعبیر می کنیم؛ کمک به دیگران، دینداری، مراقبه یا بازگشت به طبیعت. باید زمانی را به گوش دادن به ندای درون خود اختصاص دهیم.

اجتماعی: ما موجوداتی اجتماعی هستیم. بزرگترین قدرت و سعادت ما انسان ها از روابط ما سرچشمه می گیرد. بیشتر شادی ها و ناراحتی های ما ناشی از ارتباطمان با یکدیگر است. از این رو، روابط جزء مکمل و لازم شادی وتعادل ما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرسش و پاسخ حقوقی - گروه میزان

خدمات گروه طلوع (tmrg)

انجام تمامی امور حقوقی شرکت ها و کسب و کارها

خدمات گروه کلید (ksykg)

اپلیکیشن میزانپ - جستجوی مکانی دفاتر حقوقی

کتاب همانند یک پرنس و پرنسس باشیم!