مدیریت افراد دشوار در محیط کار
ویژگی های افراد پرتوقع و نحوه برخورد با آنها
می 27, 2016
اصول و فنون مذاکره
انواع مذاکره ها
می 27, 2016
نمایش همه

ویژگی های افراد سنگ انداز و نحوه برخورد با آنها

مدیریت افراد دشوار در محیط کار

مدیریت افراد دشوار در محیط کار

این افراد شرایط را درک می کنند و می توانند آن‏ را تغییر دهند. ممکن است به شما صدمه بزنند و یا نارحت تان کنند. این به هنر شما برمی‏گردد که چگونه دربرابر آنها از خود محفاظت کنید.

راه‏ حل :

  • افراد سنگ انداز می دانند کارشان برای کسی ناراحتی ایجاد نمی کند، جزشما! پس مواظب باشید و از خودتان بپرسید”آیا این موضوع به من مربوط میشود؟”. خیال نکنید به ناچار در خط آتش حساب شده آن فرد قرار گرفته اید. قبل از موضع گرفتن ببینید این اتفاق چقدر به شما مربوط می‏شود.
  • دست به عصا حرکت کنید. اگر مطمئن شدید موضوع واقعاً به شما مربوط می‏شود، سریع موضع نگیرید و کارت های قرمزتان را رو نکنید؛ زیرا اگر درگیر بازی شوید باید تا آخر ادامه بدهید.
  • افراد سنگ انداز دوست دارند به طور سری و مرموزانه عمل کنند. نشان دهید که می دانید، دارند چه کار می کنند. محکم برخورد کنید.
  • فهرستی از قوانین نقض شده، تهیه کنید و اجازه دهید، بفهمند که همه چیز ثبت می شود و در صورت لزوم، رفتار نادرست شان آشکار می‏گردد. این‏کار در بیشتر موارد آنها را می‏ترساند.
  • حدو مرزها را مشخص کنید و بگویید(اگر آن کار را بکنید در برابرتان می ایستم). از این طریق به آنها بفهمانید عبور از خط قرمزها برایشان هزینه دارد و نمی توانند هرکاری که بخواهند انجام دهند.
  • برای برخورد با آنها، می توانید حمایت دیگران را نیز جلب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرسش و پاسخ حقوقی - گروه میزان

خدمات گروه طلوع (tmrg)

انجام تمامی امور حقوقی شرکت ها و کسب و کارها

خدمات گروه کلید (ksykg)

اپلیکیشن میزانپ - جستجوی مکانی دفاتر حقوقی

کتاب همانند یک پرنس و پرنسس باشیم!