اصول و فنون مذاکره
چانه زدن روی مواضع: کدام راه را شما انتخاب می کنید؟
ژوئن 26, 2016
جذبه راز تاثیرگذاری و نفوذ
جذبه چیست؟
ژوئن 26, 2016
نمایش همه

نیروی جذبه کلید رسیدن به حداکثر موفقیت

جذبه راز تاثیرگذاری و نفوذ

جذبه راز تاثیرگذاری و نفوذ

آیا تا به حال توجه کرده ‏اید بعضی افراد بدون هیچ تلاشی قادرند دیگران را مسحور کنند و به آنها الهام بخشند یا برآنها تاثیر بگذارند؟

بعضی افراد به محض ورود به جایی توجه همه را جلب می ‏کنند. به نظر می‏ رسد این افراد هر آنچه را بخواهند می‏ توانند بدست آورند، زیرا اطرافیان آنها چنین می‏ خواهند. چگونه این افراد به سرعت جلب توجه می‏ کنند و می ‏توانند بر هر کسی که ملاقات می‏ کنند تاثیر بگذارند؟ این نیروی جذبه است. جذبه مهارتی انگیزشی و حیاتی است که باید برای تاثیرگذاشتن برافراد آنرا به خوبی یاد بگیریم. در این مجموعه چگونگی برخورداری از چنین مهارتی را یاد خواهید گرفت.

همراهان گرامی، در این راستا گروه میزان بر آن شد، مجموعه‌ای باعنوان جذبه راز تاثیرگذاری و نفوذ را ارائه دهد که راهنمای شما در این زمینه باشد. تا پایان این مجموعه با ما همراه باشید.

نیروی جذبه کلید رسیدن به حداکثر موفقیت

این مهارت حیاتی موفقیت بر تمام جنبه‏ های زندگی سایه می افکند. شغل، روابط، توانایی تاثیرگذاری و درآمد شما، همه وابسته به توانایی شما در بروزجذبه است. آیا تا به‏ حال از این‏که دوفرد با تحصیلات مشابه، ارتباطات مشابه، هوش یکسان و تجربیات یکسان نتایج کاملاً متفاوتی از زندگی هایشان می ‏گیرند تعجب نکرده اید؟

یک نفر موفقیت عظیمی به دست می آورد درحالی‏که دیگری به زحمت از عهده ی امور زندگی‏اش برمی آید. عده ای این را شانس می دانند، اما وقتی جذبه داشته باشید خودشانسی هم تضمین شده است.

جذبه توانایی مجاب کردن افراد است تا باورتان کنند، تحت تاثیر قرار بگیرند و به شما اعتماد کنند. شما به آنها انگیزه می‏ دهید و آنها را مجذوب می‏ کنید. به آنها کمک می‏ کنید خودشان را درآینده‏ ای تصور کنند که شما ترسیم کردیده اید. آنها با شور و اشتیاق شما ترغیب می‏ شوند و انرژی می‏ گیرند. به عبارتی شما منبع قدرت، تشویق و الهام بخشی آنان می شوید.

امروزه افراد بسیار شکاک ‏تر و بدبین‏ تر از گذشته شده اند. وفاداری و همکاری دیگر کمرنگ شده است. اعتماد و اطمینان از دنیای تجارت و از میان دولت ها و جوامع رخت بر بسته است. همه افراد حیران و پریشان هستند و به راحتی‏ گذشته نمی‏ توان روی آنها تاثیر به جا گذاشت. حالا بیش از هر زمان دیگر به جذبه برای ترغیب دیگران نیاز است. چالش این است که بعضی افراد گمان می‏ کنند جذبه دارند، اما این‏گونه نیست. حتی اگر بتوانید افرادی را وادار کنید کاری را که شما می ‏خواهید انجام دهند، به این معنی نیست که شما جذبه دارید.

مثلاً اگر شما مدیر جایی هستید، افراد کاری که شما بگویید انجام می دهند، زیرا مجبورند، اما اگر دارای جذبه باشید، افراد به شما وفادار خواهند بود، با علاقه برای شما کارخواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرسش و پاسخ حقوقی - گروه میزان

خدمات گروه طلوع (tmrg)

انجام تمامی امور حقوقی شرکت ها و کسب و کارها

خدمات گروه کلید (ksykg)

اپلیکیشن میزانپ - جستجوی مکانی دفاتر حقوقی

کتاب همانند یک پرنس و پرنسس باشیم!