درخواست مشاوره حقوق اداری | مشاوره حقوق اداری و استخدامی | وکیل امور اداری

حقوق اداری شاخه جدیدی از حقوق عمومی داخلی که تعیین کننده حقوق و وظایف سازمان های اداری و اجرایی و رابطه آنها با افراد می باشد. امروزه آشنایی با مسایل حقوقی برای تمام کارمندان ادارات یک ضرورت به حساب می آید. مهمترین کارکرد این حقوق، استفاده از آن به عنوان یک ابزار دفاعی از حقوق شهروندان و کنترل اقدامات خودسرانه مقامات عمومی و اداری می باشد. لذا شما می توانید جهت دریافت مشاوره در خصوص حقوق اداری و دولتی می توانید با تلفن موسسه تماس بگیرید.

حقوق اداری

  1. آیا امکان شکایت از کارمند اداری بدلیل عدم بررسی صحیح پرونده وجود دارد؟
  2. چگونه می توان به قوانین راهنمایی و رانندگی اعتراض کرد؟
  3. آیا امکان مطالبه حقوق و بیمه کارگری که به مدت یک سال دریافت نشده وجود دارد؟
  4. چگونه می توان حق تفکیک شهرداری از زمین با سند غیر ثبتی را دریافت کرد؟

گروه میزان با بهره گیری از وکلا و مشاوران مجرب، با افتخار مدعی پاسخ به اینگونه سوالات شما می باشد.  مشاوره تلفنی، آنلاین یا حضوری گروه میزان موارد زیر را شامل می شود:

درخواست احتساب بیمه، مستمری از کار افتادگی، برقراری مستمری توسط وراث، برقراری مستمری قطع شده وراث، اعتراض به آرا هیئت های رسیدگی به تخلفات اداری، پرداخت حقوق و مزایای دوران مرخصی استعلاجی، پاسخگویی به سوالات راجع به توقیف حقوق و مزایای مستخدمین و کارمندان دولت و … .

خدمات تخصصی گروه میزان در شاخه حقوق اداری

مشاوره و قبول وکالت تخصصی در پرونده های حقوق اداری

  • دیوان عدالت اداری: وکالت در شکایت از تمامی سازمان های دولتی و عمومی غیردولتی، شهرداری ها، ادارات کار و سازمان تامین اجتماعی، ادارات دارایی و گمرک، تصمیمات استخدامی نیروهای مسلح و … ، اخذ دستور موقت از دیوان عدالت اداری، تدوین لایحه دیوان عدالت اداری.
  • ادارات کار:  وکالت در هیات های تشخیص و حل اختلاف وزارت کار، اخراج و بازگشت به کار، حق بیمه، حقوق معوقه و حق سنوات، عیدی، حوادث ناشی از کار و … .
  • سازمان تامین اجتماعی: وکالت در اعتراض به حق بیمه تعیین شده و جریمه آن، برقراری مقرری بیمه بیکاری، بازنشستگی، مشاغل سخت و زیان آور، از کار افتادگی و … .
  • شهرداری ها: وکالت در کمیسیون های مواد ۲۰، ۷۷، ۱۰۰ و ۱۰۱ قانون شهرداری ها، تقاضای صدور پروانه ساختمانی، خرید تراکم، اعتراض به عوارض تعیین شده و … .

امید است این مطالب در کانون توجه افراد درگیر با مسائل حقوقی من جمله وکلا، قضات، دانشجویان حقوق و عامه مردم قرار گیرد.


جهت دریافت مشاوره حقوقی از طریق فرم ارائه شده در زیر اقدام بفرمایید. لطفا در صورت نیاز اطلاعات تکمیلی را هم ارسال بفرمایید. مشاوران ما بعد از دریافت اطلاعات در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

جهت مشاوره تلفنی  یا حضوری با گروه میزان تماس بگیرید.

مبلغ مشاوره به مدت یک ساعت: ۵۰۰ هزار تومان
مبلغ مشاوره به مدت نیم ساعت: ۲۵۰ هزار تومان

لازم به ذکر است تمامی مشاوران ما، وکلای مجرب و پایه یک دادگستری بوده و در صورت لزوم، آمادگی لازم جهت پذیرش وکالت در پرونده شما را در مراجع قضایی دارا بوده و در کمترین زمان ممکن به نیازهای حقوقی و درخواستهای شما به صورت مستدل و قانونمند پاسخ می دهند.همراهان گرامی در ادامه تعدادی از مطالب مرتبط و کاربردی در حیطه مشاوره حقوقی اداری ارائه شده است. بررسی این مطالب برای شما مفید می باشد.


پرسش و پاسخ حقوقی - گروه میزان

خدمات گروه طلوع (tmrg)

انجام تمامی امور حقوقی شرکت ها و کسب و کارها

خدمات گروه کلید (ksykg)

اپلیکیشن میزانپ - جستجوی مکانی دفاتر حقوقی

کتاب همانند یک پرنس و پرنسس باشیم!