مشاوره صحیح و تخصصی در کلیه زمینه‌های حقوقی و غیرحقوقی حق مشتری هست. گروه میزان (KSYMG) با پیگیری متعهدانه پاسخگوی نیازهای شما میباشد. این گروه افتخار دارد با بهره گیری از کادری مجرب در تمامی زمینه های حقوقی و غیرحقوقی پاسخگوی نیازهای افراد در سطوح مختلف باشد. این گروه وکلای پایه یک را در گرایشهای مختلف حقوقی در کنار هم گرد آورده تا علاوه بر ارائه مشاوره‌های حقوقی، پرونده‌های حقیقی و حقوقی را نیز بر عهده بگیرد.

زمانی‌که گروه میزان را برای گرفتن مشاوره حقوقی یا سپردن پرونده خود انتخاب میکنید، دیگر نگران نباشید پرونده شما در چه زمینه‌ای یا با چه پیچیدگی روبرو است. زیرا برای هر پرونده‌ای با هر سطح از پیچیدگی و موضوع، وکلای گروه میزان توانایی و تجربه به دست آوردن بهترین نتایج را از پرونده دارد. اگر هم موارد خاصی وجود داشته باشد که نیاز به همفکری وکلای متخصص باشد، در آن صورت شورایی از وکلا برای بررسی آن پرونده برگزار خواهد شد.

در گروه میزان، وکلایی که به شما مشاوره حقوقی می‌دهند، قطعاً ۳ ویژگی مشخص را دارند:

  1. عضو کانون وکلا هستند.
  2. بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت حرفه‌ای دارند.
  3. حتماً زمان‌هایی را مشخص میکنند تا بتوانید با آنها تماس بگیرید.

البته تصور نکنید تنها زمانی‌که پرونده ای برای شما در دادسرا یا دادگستری تشکیل شده است وکلای ما در کنار شما خواهند بود، بلکه حتی پیش از آن هم میتوانید از مشاوره‌های حقوقی وکلای ما استفاده کنید.

با توجه به اینکه تعداد زیادی از سازمان‌ها و مدیران شرکتها به گروه ما در انجام امور حقوقی خود اعتماد کردند. خوشحال میشویم شما نیز به مشتریان ما بپیوندید. گروه میزان (KSYMG) به عنوان سازمانی یادگیرنده همواره به دنبال بهبود و توسعه فعالیتهای خود با توجه به مسائل حقوقی اشخاص و سازمانها میباشد.

اهداف گروه میزان

جامعه هدف گروه میزان

  • کسانی که با مسائل و مشاوره های حقوقی درگیر هستند، از جمله: وکلا، قضات، دانشجویان رشته حقوق و….
  • افراد عادی

با قاطعیت میگوییم جامع ترین سایت حقوقی هستیم که تک جنبه ‏ای حرکت نکرده و سعی شده تا مباحثی مفید و مختلفی را طرح کنیم که کاربردی و راهگشای ابهامات، سوالات و مسائل مهم باشد.

پس با ما همراه باشید.

پرسش و پاسخ حقوقی - گروه میزان

خدمات گروه طلوع (tmrg)

انجام تمامی امور حقوقی شرکت ها و کسب و کارها

خدمات گروه کلید (ksykg)

اپلیکیشن میزانپ - جستجوی مکانی دفاتر حقوقی

کتاب همانند یک پرنس و پرنسس باشیم!