معرفی اپلیکیشن میزانپ

اپلیکیشن میزانپ از دو واژه “میزان” و “اَپ” شکل گرفته است. میزان در لغت نامه دهخدا به معنای ترازو و در فرهنگ معین به معنای اندازه و مقدار آمده و در مباحث حقوقی مفهوم عدالت را می‌رساند. App یا همان اپلیکیشن نوعی نرم‌افزار کامپیوتری است که برای استفاده کاربر نهایی طراحی شده است.

اپلیکیشن میزانپ در حال حاضر در هر بخش، اهداف و امکانات جدیدی را عرضه می‌نماید و به مرور نیز درحال توسعه و افزودن قسمت های جدید است. این اپلیکیشن در حوزه مباحث حقوقی طراحی و پیاده سازی، و با هدف بهبود دسترسی و ارتباط با مراکز حقوقی (سامانه جامع دسترسی به دفاتر وکالت، اسنادرسمی، ازدواج و طلاق و خدمات الکترونیک قضایی، مجتمع های قضایی و دادسراها) ایجاد شده است. بهره‌وران اپلیکیشن میزانپ، تمامی افراد عادی و شرکت‌ها و صاحبین مشاغل دفاتر مذکور هستند که به نوعی با مباحث و مسائل حقوقی درگیر می‌باشند. بنابراین می‌توان گفت: اپلیکیشن میزانپ به گونه‌ای طراحی گردیده که می‌تواند به تمامی نیازهای حقوقی افراد پاسخ دهد.

امکانات، ویژگی‌ها و مزایای اپلیکیشن میزانپ

 • کاربرپسند بودن و راحتی نصب
 • ظاهری زیبا و جذاب
 • دسترسی راحت به تمامی امکانات آن
 • طراحی ساده و شکیل همراه با استفاده مناسب از رنگ‌ها، فونت‌ها و…
 • قابلیت توسعه و ارتقاء
 • پشتیبانی و رفع به موقع خطاهای احتمالی
 • انجام جستجوهای مختلف برحسب نام، موقعیت مکانی، نظرات افراد
 • نمایش آسان مراکز حقوقی که تازه در سامانه قرار گرفته‏ اند.

در اینجا نمایی از قسمت‌های مختلف این برنامه آورده شده است.

معرفی اپلیکیشن میزانپ

خدمات اپلیکیشن میزانپ

از جمله خدمات این برنامه می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • دسترسی به موقعیت و مشخصات دفاتر وکالت، دفاتر اسناد رسمی، دفاتر ازدواج و طلاق، دفاتر خدمات الکترونیک قضایی، مجتمع های قضایی و دادسراها
 • جستجو بر روی نقشه
 • امکان نظردهی در مورد مکان‌های نمایش داده شده

به عنوان مثال، کاربر پس از ورود به یکی از این دفاتر به طور مثال دفاتر وکالت، می‌تواند نزدیک‌ترین دفتر وکالت به محل کار یا زندگی خود را پیدا کند. سپس “نام”، “شماره تماس”، “ایمیل”، “توضیحات اضافی” و “آدرس همراه با نمایش آن در نقشه” را مشاهده نماید و ارتباط تلفنی را برقرار و در نهایت درخواست خود را مطرح کند.

نحوه و طریقه دانلود اپلیکیشن میزانپ

اپلیکیشن ‌میزانپ” به صورت اپلیکیشن اندروید یا همان نرم‌افزار موبایل اندروید طراحی شده است. برای دانلود این اپلیکیشن شما می‌توانید از طریق”اپلیکیشن اندروید بازار” اقدام نموده و از طریق این نرم ‏افزار به دانلود “اپلیکیشن میزانپ” اقدام نمایید. همچنین در صورتی که تمایل دارید می‌توانید از طریق وب‌سایت کافه‌ بازار این برنامه را جستجو کرده و سپس آن را بر دستگاه اندرویدی خود نصب نمایید. پس از گزینه ورود بدون عضویت وارد برنامه شده و از کلیه خدمات اپلیکیشن استفاده کنید. در صورت تمایل به ارائه نظرات و پیشنهادات از طریق ساخت یک اکانت می‌توانید نظرات خود را بیان کنید و در نظرسنجی نیز شرکت نمایید. در آخر افرادی که تمایل دارند کسب‌وکار خود را در این اپلیکیشن ثبت نمایند، می‌توانند مشخصات خود را به ایمیل info@mizanap.com ارسال کنند.

پرسش و پاسخ حقوقی - گروه میزان

خدمات گروه طلوع (tmrg)

انجام تمامی امور حقوقی شرکت ها و کسب و کارها

خدمات گروه کلید (ksykg)

اپلیکیشن میزانپ - جستجوی مکانی دفاتر حقوقی

کتاب همانند یک پرنس و پرنسس باشیم!