حقوق کیفری کسب وکار
اخلاق حرفه ای در دنیای تجارت
سپتامبر 21, 2017
وکلای جوان بدانند
نحوه اقامه دعوا برای وصول بدهی های مالی متوفا
سپتامبر 28, 2017
نمایش همه

قوانین حوزه کسب و کار بین المللی

حقوق کسب و کار بین المللی

حقوق کسب و کاربین المللی

شما به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک، مشمول قوانین و مقررات متعددی هستند که نسبت به شرکت های بزرگ اعمال می شوند. این منابع می تواند به شما در فهم این که چه التزاماتی برای اعمال نسبت به کسب و کار شما وجود دارند؛ کمک نماید.

این قوانین عبارتند از:

۱ – قانون تبلیغات و بازاریابی: قواعد اساسی و بنیادین راجع به تبلیغات، برچسب زنی و بازاریابی محصولات یا خدمات خود را یاد بگیرید.

۲ – قانون استخدامی و کار: استخدام اولین کارمند یا ایجاد اولین تیم کاری تان ایجاب می نماید تا شما با یک حوزه تخصصی حقوقی هماهنگ باشید. این راهنما به شما تضمین می دهد که کار و کسب کوچک و خرد شما از قوانین استخدامی و کاری تبعیت خواهد نمود.

۳ – قوانین مالی: قوانین مالی از کسب و کار، سرمایه گذاران و مشتریان شما و این که به چه نحوی بتوانید هماهنگ باشید حمایت می نمایند.

۴ – قوانین حقوق مالکیت فکری: بیاموزید که قوانین حقوق مالکیت فکری به چه نحوی می تواند از منافع تجاریشما حمایت نمایمد و این موضوع را کشف نمایید که به چه نحو می توان اقدام به ثبت یک علامت تجاری یا علامت مربوط به خدمات، ثبت نمودن یا کپی رایت نمودن فعالیت کاری خود نمود.

۵ – قوانین تجارت آنلاین: خواه این که درصدد فروش محصولی در سایت eBay باشید یا این که بخواهید یک سایت فروش آنلاین را هدایت نمایید، قوانین چندی وجود دارند که شما می بایستی از جمله از نحوه و زمان دریافت مالیات بر فروش  مطلع باشید.

۶ – قوانین حوزه حریم خصوصی: یاد بگیرید که قوانین حقوق مالکیت فکری به چه نحوی می تواند از منافع تجاری شما حمایت نماید و به چه نحوی می توانید یک علامت تجاری را به ثبت برسانید.

۷ – مقررات زیست محیطی: قوانینی می باشند که برای حفاظت از محیط زیست وضع شده و می تواند بر کسب و کار کوچک شما تاثیر بگذارند.

۸  – مقررات راجع به قراردادهای مالی: در صورتی که شما در خارج از ایالت خودتان در حال انجام مبادلات تجاری باشید، ضرورت دارد تا با قانون متحد الشکل تجاری هماهنگ باشید

۹ – قوانین ایمنی محیط کار و سلامت: این قوانین راجع به انواع ابزارها، دستورالعمل ها و اسناد آموزشی که می توانند به شما در انطباق با قوانین ایمنی شغلی و سلامت کمک نمایند می باشند.

۱۰ – قوانین شایستگی کارگران و کارفرمایان: مطمئن باشید که چون درصدد استخدام کارگران هستید از تمامی قوانین و مقررات راجع به شایستگی کارگران مطلع هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرسش و پاسخ حقوقی - گروه میزان

خدمات گروه طلوع (tmrg)

انجام تمامی امور حقوقی شرکت ها و کسب و کارها

خدمات گروه کلید (ksykg)

اپلیکیشن میزانپ - جستجوی مکانی دفاتر حقوقی

کتاب همانند یک پرنس و پرنسس باشیم!